SAT Ella – Mýdlenka v dřevě/bílé barvě pro elegantní koupelnu SATDELLA39BI

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série SAT Ella. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tato mýdlenka. Materiál keramika v provedení bílá v kombinaci se dřevem. Povrchová úprava lesk. Vlně stojící typ. Mýdlenka disponuje šířkou 10,8 cm, výškou 3.2 cm.

Designový kousek do vaší koupelny

je ideálním řešením pro ty, kteří touží po dokonalém designu v každé místnosti. Tato mýdlenka je totiž dokonale sladěna s celou řadou doplňků nesoucích stejný název – SAT Ella. Tento kousek je jako vyšitý pro moderní minimalistické koupelny, ale nevadí mu ani klasický styl.

Dostupná praktičnost

Používáte mýdlo v kostce? Tak tohle je přímo pro vás! SAT Ella mýdlenka je praktickým doplňkem každé koupelny, který dokáže udržet čistotu i po mnoha použitích. A co víc, díky kompaktním rozměrům se vejdou do každého koutku koupelny. S touto mýdlenkou už nebudete muset řešit, kam mýdlo v kostce dát, aby nikde nekapalo.

Keramika a dřevo dokonale sladěné

je vyrobena z kvalitní keramiky a dřeva, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. A když se k tomu přidá dokonalý design, je to prostě lákavá kombinace, kterou si zamilujete už na první pohled. To vše navíc podtrhuje povrchová úprava lesk, která dodává mýdlice na atraktivitě.

Chcete si tuto jedinečnou mýdlenku pořídit? Navštivte náš internetový obchod a klikněte na tento odkaz: .

SAT Ella - Mýdlenka v dřevě/bílé barvě pro elegantní koupelnu SATDELLA39BI

Přejeme vám, ať si dokonalý design a praktický doplněk této mýdlenky užijete naplno!