ELTAP Rohová sedací souprava EDUARDO v provedení Potah: Berlin 01/Soft 11 – Recenze a cena


Prostor pro celou rodinu

Souprava Eduardo poskytuje spoustu prostoru pro trávení volného času všech členů rodiny. Její hluboký sedák a dva široké, pohodlné otomany budou ideální nejen pro sledování filmů s rodinou a přáteli. Díky funkci snadného a rychlého rozložení na spaní se z rohové soupravy stane prostorné a pohodlné lůžko o rozměrech 125 x 265 cm.

Inovativní HR pěna

Rohová sedací souprava Eduardo využívá inovativní HR pěnu, která zaručuje větší pružnost a elasticitu, což se projevuje ve větším pohodlí při používání.

Pohodlné opěrky hlavy a loketní opěrky

Disponuje pohyblivými opěrkami hlavy, které umožňují nastavit tělo do pohodlné polohy, aniž by unavovaly páteř. Podobným řešením je použití profilovaných loketních a zádových opěrek, které spolu s hlubokými sedáky vytvářejí ideální odpočinkovou plochu.

ELTAP Rohová sedací souprava EDUARDO

ELTAP Rohová sedací souprava EDUARDO v provedení Potah: Berlin 01/Soft 11

Použitelnost sedací soupravy

Sedací souprava s rozkladem na spaní. Úložný prostor. Barva a typ potahu viz roletka. Souprava má čalouněná záda, a je tak vhodná do prostoru. Rozměry ŠxVxH: 345×90/70×202 cm. Dodatkové rozměry – hloubka sedu: 60 cm; výška sedu 43 cm; výška nožiček: 10 cm. Kovové nožičky. Počet ks: 3. Hmotnost: 227 kg. Záruka 24 měsíců. Možnost zapůjčení vzorníku látek. Není určeno pro každodenní spánek.

Elegantní kovové nohy

Moderní tvar rohové sedací soupravy doplňují elegantní kovové nohy, které jsou dostatečně vysoké, aby se pod nábytek vešel například robotický vysavač.

Vyberte si svou barvu

Sedací souprava Eduardo je k dispozici v široké škále látek, barev a textur, takže si můžete vybrat barvu, která dokonale ladí s vaším interiérem.

WaveNetPublikováno: