BRW Rošt do postele ERGO Basic 140×200 cm – recenze a zkušenosti s tímto produktem


Provedení roštu

Rošt ERGO Basic je na výběr ve třech velikostech – viz varianty výše. U velikosti 90×200 cm se rošt skládá ze 17 břízových vrstvených lamel vložených do pevných pouzder. U velikostí 140×200 cm a 160×200 cm se rošt skládá z 2 x 17 břízových vrstvených lamel vložených do pevných pouzder.

Lamely jsou rozděleny do 3 zón o různé tuhosti a jsou řazeny 5 cm od sebe. Tento systém poskytuje optimální podporu těla při spánku a zajišťuje tak opravdu kvalitní a zdravý spánek.

Pro snadnější instalaci roštu do rámu postele jsou skutečné rozměry roštu o 1 cm užší a o 4 cm kratší (např. rozměr 90×200 = 89×196).

Nosnost a zatížení

Nosnost roštu je 100 kg. Max. zatížení 2x 100 kg platí, pokud uprostřed postele je vzpěra (lišta), která bude rošt podpírat. Pokud postel (na kterou se rošt položí) uprostřed vzpěru nemá, potom je max. zatížení pouze 100 kg na celý rošt.

Tento rošt je ideální pro páry, kteří chtějí spát společně na jedné posteli, ať už při běžném spánku, nebo třeba při relaxaci při sledování televize. Díky své vysoké nosnosti dokáže bez problémů snést i větší hmotnosti a při správné péči může sloužit mnoho let.

Doporučení a recenze

Pokud hledáte kvalitní rošt do postele, který vám zajistí opravdu kvalitní spánek a dobrou podporu těla, můžeme vám rošt ERGO Basic od značky BRW vřele doporučit. Tento rošt je vysoce kvalitní, pevný a spolehlivý a poskytne vám spolu s kvalitní matrací tu nejlepší základnu pro váš spánek.

Pokud máte o rošt ERGO Basic zájem, můžete si jej zakoupit na této stránce: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/brw-rost-do-postele-ergo-basic-140m200-cm.

BRW Rošt do postele ERGO Basic

Výhody roštu ERGO Basic:

  • Zajišťuje optimální podporu těla při spánku
  • Rozdělení na 3 zóny o různé tuhosti
  • Vysoce kvalitní provedení
  • Vydrží bez problémů větší zatížení
  • Snadná instalace do rámu postele

Rošt je dodáván v demontu.