Kvalitní matrace MERIDA s paměťovou pěnou pro dokonalý spánek

Kvalitní matrace MERIDA s paměťovou pěnou je ideální volbou pro všechny, kdo si přejí kvalitní spánek a dokonalý odpočinek. Matrace je vyrobena z kvalitní PUR pěny s vysokou hustotou, což zaručuje vysokou pružnost a pružnost při každém pohybu během spánku. Matrace má dvě použitelné strany s různým pohodlím. Na jedné straně byla jako hlavní pěna použita elastická PUR pěna, která poskytuje pohodlí a pružnost, je vzdušná a neabsorbuje prach.

Silné stránky matrace MERIDA s paměťovou pěnou

  • Jádro matrace z vysoce kvalitní vysoce elastické pěny zajišťuje dokonalou pružnost a pružnost matrace, což zase zaručuje pevný a zdravý spánek, bez nežádoucího odrazu.
  • Pěna se dvěma různými tvrdostmi je navržena pro páry s výrazným rozdílem hmotnosti, což umožňuje dokonalé přizpůsobení se oběma partnerům během spánku a zajišťuje tak dokonalou pohodu a odpočinek během noci.
  • Šetrné k páteři – matrace MERIDA s paměťovou pěnou je navržena tak, aby zajišťovala dokonalou oporu pro páteř, a tím předcházela možnosti vzniku bolesti zad a dalších páteřních problémů.
  • Vysoká tolerance hmotnosti – matrace MERIDA s paměťovou pěnou je vyrobená z vysoce elastické a pružné pěny s vysokou hustotou, což zaručuje vysokou toleranci jak na váhu jednotlivých partnerů, tak i na změny polohy během spánku.

Vlastnosti této matrace

Potah matrace je plnohodnotně snímatelný pomocí ZIPu, což umožňuje jednoduchou a rychlou údržbu a čištění matrace. Matrace má ortopedické vlastnosti, což je prospěšné zejména pro osoby s náchylnou páteří a problémy s bederní částí páteře. Matrace má také kanálky pro přísun vzduchu a větrání, což zajišťuje přímý přísun kyslíku, zabraňuje tvorbě vlhkosti a plísně a zajišťuje tak zdravý a příjemný odpočinek během spánku. Matrace obsahuje také antibakteriální povrch proti vzniku roztočů a jiných plísní. Díky tomu se matrace MERIDA s paměťovou pěnou hodí také do partnerských postelí, kde dokáže eliminovat možnost šíření různých bakterií a mikrobů.

Matrace MERIDA s paměťovou pěnou obsahuje také termoelastickou (paměťovou) pěnu, která zvyšuje komfort během spánku a zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tělu jednotlivých partnerů. Matrace je velmi pružná a odolná a vhodná pro všechny typy roštu (včetně polohovatelných roštů), což z ní činí skvělou volbu pro každý druh postele. Matrace je také vyrobena z netkané textilie odolné vůči klimatizaci a potah matrace lze prát při šetrném praní na 40°C.

Matrace MERIDA s paměťovou pěnou – zaručeně dokonalý spánek

Pokud také hledáte kvalitní a dokonalou matraci pro zdravý a klidný spánek, doporučujeme zkusit Matraci MERIDA s paměťovou pěnou. Tato pěnová matrace je výjimečně odolná a pru