Růžový kusový koberec Plus 8000 ve velikosti 80×150 cm

Kusové koberce Plus německo-tureckého výrobce koberců Ayyildiz Teppiche jsou velmi příjemné a cenově velice dostupné koberce ze 100% PP Heatset. Přestože disponují velice malou výškou pouze 6 mm, jistě si je oblíbíte pro svůj příjemný dotyk.

V nabídce naleznete povětšinou koberce s melírky a geometrickými vzory v různých obdélníkových velikostech. Vyrábí se i ve velmi žádané velikosti 80×300 cm, která je skvělá jako předložka k posteli v ložnici.

Poznejte růžový kusový koberec Plus 8000

Jedním z nejžádanějších typů z produkce firmy Ayyildiz Teppiche je rozhodně růžový kusový koberec Plus 8000. Tento koberec o velikosti 80×150 cm má krásný jemný růžový odstín a příjemnou úpravu vláken, která vám zaručí krásný pocit při každém dotyku.

Nestává se často, aby byl kusový koberec takto oblíbený. To díky svému unikátnímu designu, který se hodí do mnoha interiérů.

Chcete vyzkoušet tento krásný koberec u vás doma? Pak nemusíte hledat dál, protože na adrese www.nabytekted.cz naleznete tento produkt k zakoupení online.

Další produkty z řady kusových koberců Plus

Kusové koberce Plus z produkce firmy Ayyildiz Teppiche jsou velmi oblíbené a to hlavně díky své kvalitě a cenové dostupnosti. V nabídce naleznete řadu dalších typů s různými designy, barvami a velikostmi. Ať už hledáte klasický kusový koberec s jednobarevným potiskem, nebo moderní koberec s geometrickými vzory, určitě si v nabídce najdete ten správný kus pro svůj domov.

Tak neváhejte a vyberte si svůj oblíbený kusový koberec Plus ještě dnes. Určitě nebudete litovat svého výběru a váš domov budete moci ladit k dokonalosti.