Zkuste luxusní vysněný spánek s Expedo pěnovou matrací DANCE a polštářem!


Expedo pěnová matrace DANCE

Matrace patří mezi pěnové, oboustranné matrace. Vyrobená za studena tvářené pěny Flexifoam bez přístupu vzduchu, díky níž je zachována stálost mechanických vlastností a vysoká vzdušnost. Pružná, odolná a prodyšná pěna střední tuhosti. Obě strany jsou profilovány do 7 masážních zón, které navíc zajišťují provzdušnění jádra.

Povrch matrace je chráněn antialergickým potahem, který je z kvalitního a odolného mikrovlákna příjemného na dotek, opatřen je zipem. Matrace je 15 cm vysoká, včetně potahu.

Shrnutí: oboustranná matrace tvrdá – H4 pěna Flexifoam pratelný potah na zip antialergický potah.

Expedo polštář DANCE

Tento polštář je vyroben z luxusního vlákna Cashemere a přírodního latexu. Je velmi prodyšný, měkký a odolný. Navíc chrání proti alergenům a prachovým roztočům, což je neocenitelné pro alergiky.

Díky svému netradičnímu tvaru si můžete polštář podle svých potřeb upravit. Je to vlastně jako dva polštáře v jednom. Můžete ho použít pod hlavu, pod krk a ramena nebo ho svinout na výšku, abyste si podložili tvrdší část těla. Navíc se skvěle tvaruje podle vaší hlavy a vrací se zpět do původní podoby poté, co vstáváte z postele.

Shrnutí: luxusní polštář s Cashmere vlákny a přírodním latexem pro alergiky z přírodních materiálů.

Zkuste tyto produkty s prodlouženou zárukou

Pokud byste si chtěli koupit Expedo pěnovou matraci i polštář, určitě byste ocenili prodlouženou záruku až na 10 let. Tuto výhodu nabízí obchod Interierio, který prodává tyto produkty. Navíc, pokud si objednáte víc věcí najednou, dostanete slevu až 10 % na celý nákup.

Tato pěnová matrace a polštář jsou tak kvalitní a hodnotné, že si je můžete dovolit koupit se s prodlouženou zárukou, aniž byste se museli bát nějakého technického problému. Navíc, pokud byste chtěli mít více informací o těchto produktech, určitě navštivte stránku obchodu Interierio https://www.interierio.cz/produkt/expedo-penova-matrace-dance-polstar-160m200m15.

Zlepšete si spánek s Expedo pěnovou matrací DANCE a polštářem!

Těchto produktů si váží nejen alergici, kteří se konečně mohou vyspat bez problémů, ale i osoby s problémy s páteří, kterým polštář a matrace pomáhají ulevit od bolestí a napětí. Pokud jste zvyklí spát na tvrdší podložce, nebo naopak potřebujete měkčí a poddajnější povrch, tento polštář a matraci vám rozhodně nezklamou.

Celkově tedy můžeme říci, že pěnová matrace DANCE a polštář od Expedo jsou skvělou investicí pro ty, kteří dbají na zdraví a kvalitní spánek. S prodlouženou zárukou a slevou na celý nákup navíc se teď můžete radovat z vysněného spánku za ještě lepší cenu!