Růžová svíčka Unipar Element s dobu hoření 48 hodin


Značka Unipar – Inovativní technologie svícení

Značka Unipar se při výrobě svíček zaměřuje kromě trendy vzhledu i na pečlivé a do detailu dotažené zpracování. Díky technologii Unipar se po zapálení knot ve svíčce neutápí a plamen tak hoří vysoce, čistě a jasně bez nežádoucího stékání na okolní nábytek. Namísto klasického odlévání navíc sází na techniku lisování za studena, kdy se hmota svíčky při hoření mění pouze na vodní páru a oxid uhličitý.

Unipar Element – Růžová svíčka s 48 hodinovou dobou hoření

Unipar Element je trendy a moderní řada svíček, která přináší do vašeho domova nejen příjemnou vůni, ale také jedinečný, nápaditý design. Tato řada se skládá z několika svíček v různých barvách, vzorech a velikostech. Jediné, co mají společné je kvalita, vysoký standard a precizní zpracování.

Růžová svíčka Unipar Element

je jedna z nejkrásnějších v této řadě a rozhodně si zaslouží vaši pozornost. Pokud hledáte něco speciálního, tak tato svíčka je tím pravým doplňkem do vašeho bytu. Vytvoří příjemnou atmosféru, kterou oceníte nejen vy, ale i vaši hosté. Svíčka má nádherný růžový odstín a její vůni lze popsat jako jemně ovocnou.

Růžová svíčka Unipar Element

Doba hoření svíčky je velmi důležitá informace při výběru té správné svíčky. Unipar si je této skutečnosti vědom a pro tento produkt stanovil dobu hoření 48 hodin. To znamená téměř dva dny, které svíčka bude svítit a zároveň provoní celý váš byt.

Pro více informací o produktu a jeho nákupu navštivte www.velkynabytek.cz.