Kouzelný koberec Topaz v červeno-béžových tónech o rozměru 170×120 cm od Think Rugs


Kouzelný koberec Topaz

Rozměry a design

Koberec Topaz je vytvořen v rozměru 170×120 cm a vyznačuje se krásným designem v červeno-béžových tónech. Tento design byl vytvořen pomocí digitálního tisku, což umožnilo začlenit do něj obrovské množství detailů. Celý koberec působí velmi elegantním dojmem díky tradičnímu vzoru se starodávným zakončením, který zajišťuje, že bude perfektně vyhovovat do každého interiéru.

Kvalita materiálu a výroby

Think Rugs, společnost, která koberec Topaz vyrobila, věnovala zvláštní pozornost kvalitě materiálů, které byly použity. Koberec je tvořen z osnovy a útku z polypropylenu, což zaručuje jeho vysokou odolnost a snadnou údržbu. Tato vlákna jsou velmi odolná proti poškození od slunečního záření nebo vyblednutí a jsou také velmi snadno čistitelná. Díky těmto kvalitám bude moci koberec sloužit mnoho let.

Doplněk každého bytu

Koberec Topaz není pouze doplňkem každého bytu, ale také praktickým a užitečným kouskem nábytku. Okamžitě pomůže změnit vzhled jakéhokoli pokoje a dodat mu nový a svěží vzhled. Vzhledem k jeho vysoké kvalitě a laskavé ceně si může kdokoli dovolit se pochlubit tímto vynikajícím kouskem.

Zakoupit koberec

Chcete-li si zakoupit koberec Topaz od Think Rugs, můžete to udělat jednoduše na stránkách srovnavacnabytku.cz dle této odkaz. Počítejte s tím, že je to skvělý nákup!

Ukázka designu

Koberec Topaz