Sada modrých kuchyňských chňapek od Tiseco Home Studio – kvalitní bavlna a praktický design!


Kuchyňské chňapky jsou v kuchyni naprostou nutností. Slouží k uchopení horkých hrnců a pánví, ale také k otevírání skleniček či láhví.

Při výběru kuchyňských chňapek je ale důležité myslet i na jejich kvalitu a design. To vše splňuje sada 2 modrých bavlněných kuchyňských chňapek Tiseco Home Studio o velikosti 20 x 20 cm.

Proč sáhnout po dvojici kuchyňských chňapek Tiseco Home Studio?

Tiseco Home Studio patří mezi přední výrobce kvalitního a funkčního textilu pro domácnost. Sada kuchyňských chňapek není výjimkou a kromě praktické funkce i pěkně vypadá.

Bavlna vám nabídne jistotu při práci s jídlem, kuchyňskými spotřebiči i substráty

Chňapky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a to je další výhodou, kterou oceníte při práci v kuchyni. Bavlna je přírodní materiál s vysokou absorpční schopností. To znamená, že při manipulaci s potravinami vám bavlna chňapek nabídne jistotu, že se na nich nic neusadí.

Díky bavlněnému materiálu se také nemusíte bát, že by chňapky nějak poškodily vaše nádobí či substráty, s nimiž pracujete.

Designově i prakticky propracované chňapky, o které nebudete muset pečovat

Aby se chňapky dobře držely a neklouzaly v ruce, mají na vnějším povrchu tvarově střižené linie a na vnitřní straně jsou opatřeny ochrannou vrstvou z protiskluzového materiálu.

Díky tomu, že jsou chňapky prakticky propracované, nemusíte se o ně příliš pečovat. Stačí je při špinavosti vypíchnout a vyprat v pračce na bavlnu.

Vyberte si ze dvou krásných barev a pořiďte si set modrých kuchyňských chňapek Tiseco Home Studio

Modré kuchyňské chňapky

K setu chňapek si můžete vybrat jednu ze dvou krásných barev – modrou nebo hnědou. Oba odstíny jsou příjemné a ladí s moderním interiérem kuchyně.

Pořiďte si tedy sada 2 modrých bavlněných kuchyňských chňapek Tiseco Home Studio a už nikdy nemusíte hrát s ohněm! Objednávku můžete získat na stránkách BREGA.cz na této stránce.