Novinka na trhu – Altom 2dílná sada šálků na kávu, 300 ml


V dnešní době si hodně lidí užívá kávu. Objevila se nová skleněná sada šálků na kávu se dvojitou vrstvou skla – Altom 2dílná sada šálků na kávu, která je pevná a nápoj v ní zůstává dlouho horký. Její eleganci a nadčasový design ocení každý milovník kávy.

Dvojitá vrstva skla

Díky dvojité vrstvě skla v šálku můžeme připravit i velmi horký nápoj a držet jej v ruce bez obav, že se spálíme. Tento fakt ocení zejména ti, kteří se ráno snaží připravit kávu co nejrychleji a čas je pro ně důležitý.

Efektní design a eleganc

Kromě praktických vlastností má šálek na kávu také krásný design, pamatující na nadčasovou eleganci, která do vaší kuchyně vnese něco více, než jen obyčejný šálek.

Foto Altom 2dílné sady šálků na kávu

Nezapomenutelný zážitek z kávy nebo čaje

Sada obsahuje 2 ks skleněných šálků, které jsou vhodné pro přípravu nejen kávy, ale i čaje. Teplé nápoje v nich budou dlouho udržovány na požadované teplotě a díky průhlednému sklu můžeme pozorovat, jak se nápoj pomalu pohybuje v šálku a vypadá velmi efektně. Káva nehybně ležící v šálku se stává více než jen nápojem, stává se uměleckým dílem, které je krásou pro oči i chuťové buňky.

Objednávka

Pokud se vám líbí nová Altom 2dílná sada šálků na kávu, doporučujeme si ji objednat prostřednictvím internetového obchodu Crosta na adrese https://www.crosta.cz/produkt/altom-2dilna-sada-salku-na-kavu-300-ml. Můžete si zvolit různé způsoby platby a nejpozději do příštího dne obdržíte Altom sada šálků na kávu přímo do vašich rukou.

Káva a čaj si zaslouží nejlepší přípravu a servírování. S novým Altom 2dílným šálkem na kávu máte jistotu, že nápoj bude vypadat a chutnat skvěle. Tak proč si to nezkusit?