Žlutá venkovní svíčka Unipar Outdoor s dobu hoření 30 h: Doplněk do vaší zahrady

Také zastáváte názor, že svíček nemůže být nikdy dost? Dokážou navodit klidnou a pohodovou atmosféru téměř lusknutím prstu.

Pokud hledáte kvalitní venkovní svíčku, která vám učaruje svým jasným plamenem a příjemným zápachem, měli byste se podívat na nabídku značky Unipar. Tato společnost se již mnoho let specializuje právě na výrobu svíček a dokáže své zákazníky překvapit inovativními řešeními. A venkovní svíčka Unipar Outdoor není výjimkou.

Proč zvolit svíčku právě od značky Unipar?

Namísto klasického odlévání sází na lisování za studena, kdy se při hoření mění hmota svíčky pouze ve vodní páru a oxid uhličitý. To znamená, že při hoření svíčky nevznikají žádné škodlivé látky, které by mohly negativně ovlivnit vaše zdraví či zdraví životní prostředí. Navíc se tak můžete těšit na jasný plamen, který neustále hoří a dokáže vám poskytnout pocit klidu a pohody.

Knot se při hoření ve svíčce neutápí a plamen tak může hořet vysoce, jasně a čistě bez nežádoucího stékání. To znamená, že si můžete být jisti, že svíčka bude hořet stále stejně a nebudete muset řešit problémy s nízkým plamenem či špatným hořením. Navíc je svíčka vyrobena z kvalitních materiálů a je odolná vůči vodě či větru.

Díky zvýšenému okraji, který chrání plamen před sfouknutím od větru, se svíčka skvěle hodí i na večerní grilování či zahradní párty. Nemusíte se tak bát, že by svíčka nevydržela po celou dobu akce hořet, a můžete se plně soustředit na užívání si večera s rodinou či přáteli.

Dobré vědět: Svíčka je určena na venkovní použití.

Také vy chcete svou zahradu vylepšit o kvalitní venkovní svíčku, která vám nabídne jasný plamen a příjemnou atmosféru? Pak nemusíte hledat dál. Svíčka Unipar Outdoor je tu pro vás a můžete si být jisti, že vás nezklame.

Žlutá venkovní svíčka Unipar Outdoor