Prosperplast Koš s uchy Zania III přírodní – rozmanitá varianta s délkou 36,4 cm

Koš Zania bude elegantním řešením pro milovníky pořádku. Bude nejen praktickým doplňkem, ale i stylovou dekorací, ve které náležitě vynikne vše, co dovnitř uložíte. Pokud hledáte praktický koš, který bude současně pěkně vypadat, je tato varianta skvělou volbou. Nabízí se v několika různých velikostech a barvách, takže si můžete vybrat přesně to, co potřebujete.

Rozměry koše

  • Délka: 36,4 cm
  • Šířka: 36,4 cm
  • Výška: 35,9 cm
  • Barva: Přírodní
  • Materiál: Plast/dřevo

Jedná se o rozměry základního modelu, ale pokud potřebujete větší koš, můžete si vybrat variantu s rozměry délka 41,9 cm, šířka 41,9 cm a výška 40,8 cm.

Koš je vyrobený ze směsi plastu a dřeva, což zajišťuje, že je pevný, odolný a přitom pěkně vypadá. Má zajímavý design s uchy z drátěného pletiva, které jsou nejen praktické, ale i dekorativní. Díky nim můžete koš snadno přenášet a umístit kamkoli potřebujete.

Prosperplast Koš s uchy Zania III přírodní variantou s délkou 36,4 cm

Jestliže hledáte stylový a praktický koš do kanceláře, obývacího pokoje nebo ložnice, je tato varianta skvělou volbou. Můžete do něj uložit různé věci, jako jsou například deky, polštáře, knihy nebo hračky. Pokud by vám tato varianta nevyhovovala, podívejte se i na další koše ze série Zania.

Zobrazit koš Zania III v e-shopu