Tyrkysový dezertní talíř Costa Nova Pearlaqua – dokonalá kombinace elegance a praktičnosti

Značka Costa Nova přichází s novou kolekcí kameninového nádobí, která nejenže okouzlí svoji elegancí a jemností, ale zároveň si získá i vaše srdce svou praktičností a odolností. Tyrkysový dezertní talíř Costa Nova Pearlaqua je jednou z mnoha krásných kousků této kolekce, které se stanou neodmyslitelnou součástí vaší domácnosti.

Jaké jsou vlastnosti nádobí Costa Nova Pearlaqua?

Proč si vybrat právě kameninové nádobí Costa Nova Pearlaqua a ne třeba keramické nebo skleněné talíře? Odpověď je relativně jednoduchá. Kameninové nádobí Costa Nova Pearlaqua je vyrobeno z kvalitní glazované kameniny s vysokou odolností. Díky tomu jsou talíře odolné vůči povrchovým poškozením, škrábancům a pokud k nim dojde, velmi snadno se čistí. Navíc jsou vhodné do myčky na nádobí a dokonce i do mikrovlnné trouby, takže s nimi nebudete mít žádné starosti.

Tyrkysový dezertní talíř Costa Nova Pearlaqua má průměr 22 cm, což je ideální rozměr na servírování sladkých dezertů nebo malých občerstvení. Váha talíře je pouhých 0,4 kg, takže se s ním snadno hýbe a celkově je velmi praktický i pro každodenní použití.

Poznámka: Kvůli jedinečné ruční výrobě se může velikost a barva produktu lehce lišit.

Odolnost je důležitá, ale co s designem?

Výrobky značky Costa Nova jsou vždy nádherně krásné a narozdíl od jiných kameninových výrobků nelze přehlédnout, že jejich tvůrci věnovali dostatek času a péče výběru materiálu i designu. Tyrkysový dezertní talíř Costa Nova Pearlaqua patří mezi nejkrásnější talíře této kolekce. Kombinace světle tyrkysové a bílé barvy je dokonalá. Jemné perleťové detaily dodávají talíři na eleganci a myslím si, že se bude velmi dobře hodit třeba k jiným tyrkysovým doplňkům nebo k bílému nádobí.

Pro mě je ale hlavním důvodem proč zvolit právě dezertní talíř Costa Nova Pearlaqua, skutečnost, že je univerzální a snadno se hodí do každého interiéru. Pokud rádi experimentujete s barvami, nebojte se a zkuste jej sladit třeba s žlutou nebo zelenou barvou, můžete být překvapeni, jak nádherně se tyto barvy doplňují.

Závěr

Vybrat si kameninové nádobí Costa Nova Pearlaqua znamená zvolit si výrobek nejen krásný na pohled, ale zároveň i velmi praktický a odolný. Tyrkysový dezertní talíř Costa Nova Pearlaqua je pravým klenotem této kolekce a zaručeně vás nezklame. Pokud si ho zakoupíte, svým blízkým i sobě uděláte radost. A nyní si můžete prohlédnout tento krásný talíř na bestnabytek.cz.

Tyrkysový talíř

Doporučujeme:

Přidat si k Tyrkysovým dezertním talířům ze stejné kolekce i misky a talíře na hlavní jídla, a můžeme vám slíbit, že váš stůl se stane dokonalým prostorem pro různé oslavy a slavnostní obědy a večeře.

Tyrkysové kameninové nádobí

Přejeme vám příjemné nákupy!