Světle modré sametové jídelní židle MICADONI ARI: Trendy doplněk do vašeho interiéru


Jemné linie a nádech elegance

Pokud hledáte stylový a elegantní doplněk do vašeho moderně zařízeného bytu, značka MICADONI má pro vás perfektní řešení. Jídelní židle Ari je povedenou kombinací jemných linii s nádechem elegance. Je to zkrátka perfektní kousek designového nábytku, se kterým získáte svůj interiér nejen na vzhledu, ale i na pohodlnosti.

Jemné sametové čalounění a zlatě lakovaná podnož

Sametové čalounění vaší nové židle je příjemné na dotek a vysoce kvalitní. Zlatě lakovaná podnož dotváří židli a vytváří z ní naprosto skvělý vizuální dojem. Tato kombinace materiálů dokonale vystihuje nejnovější trendy v oblasti interiérového designu.

Kolekce Ari v široké škále barev

Kolekce Ari nabízí širokou škálu barev, takže si můžete vybrat tu pravou pro váš domov. Světle modrá je jednou z nejoblíbenějších barev! Proto jistě neváhejte a pořiďte si originální kus nábytku, který osvěží váš domácnost a dodá jí šmrnc.

Vyjádřete svůj vkus s židlí MICADONI ARI

Světle modrá sametová jídelní židle MICADONI ARI je ideálním způsobem, jak si vyjádřit svůj vkus. Je to stylový kousek nábytku, který dokáže rozzářit a ozvláštnit každou místnost. Navštivte stránky Nábytek Pro Život a nechte se okouzlit krásou této jídelní židle.

Tipy na čištění

Aby byla vaše nová jídelní židle stále jako nová, je potřeba ji pravidelně čistit. Nezapomeňte odstraňovat prach jemným vysáváním s měkkým koncem. Povlak otřete čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli materiál.

U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani nedávejte židli do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Navíc, nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.