BIZZOTTO Jídelní židle WARHOL antracit 0734316 – stylová a pohodlná volba do jídelny

Stylová jídelní židle WARHOL od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO je skvělou volbou do vaší jídelny. Židle WARHOL má vskutku mohutný vzhled a krásný vintage look, který zaujme každého. Tvoří ji spodní kostra z černě práškovaného kovu, díky níž je židle pevná, stabilní a má vysokou nosnost. Vrchní krásný sedák ve tvaru skořepiny je potažen umělou kůži v tmavě šedém až antracitovém provedení.

K dostání je i v dalších barvách. Pokud se vám líbí kombinace moderního a vintage stylu, pak je tato židle pro vás tou správnou volbou.

S ČÍM SLADIT

Výhodou této velmi moderní a stylové jídelní židle je to, že ji můžete snadno zasadit do jakéhokoliv prostoru, ať už se jedná o moderní interiér nebo klasický či retro styl. Krásně si rozumí s podobně barevně laděným nábytkem nebo tradičním dekorem dubu. Odkaz na produkt zde.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: kov

Barva konstrukce: černá

Materiál potahu: umělá kůže

Barva potahu: antracit

Rozměry křesla vxšxh: 80x59x55 cm

Výška k sedáku: 48 cm

MONTÁŽ A PĚČE

Montáž je nutno provést, ale díky jednoduchému návodu ji zvládne každý. Péče spočívá v odstraňování nečistot vlhkým hadříkem. Tuto krásnou jídelní židli si zamilujete a stane se oblíbeným místem pro posezení s rodinou nebo přáteli.

Bizzotto Jídelní židle Warhol Antracit

Buďte styloví a pohodlní s jídelní židlí WARHOL od BIZZOTTO. Je to skvělá volba pro každou jídelnu, která potřebuje pár stylových a pohodlných židlí. Kromě toho, že je židle vizuálně působivá, má i robustní konstrukci, která ji dělá pevnou a stabilní. S objednáním neváhejte a udělejte svým hostům radost v podobě krásné a stylové jídelní židle.