Komoda Casarredo INDIANAPOLIS I-7 v jasanu tmavém: Kombinace elegance a praktičnosti

Komoda ze sektorové řady INDIANAPOLIS. Komoda obsahuje 4 zásuvky, za dvířky jsou 2 police.

Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Vsazením LED osvětlení do ozdobné rýhované lišty, které najdete v naší další nabídce k dokoupení, je zvýrazněn rustikální vzhled masivního dřeva.

Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru.

Komoda Casarredo INDIANAPOLIS I-7 v jasanu tmavém

Jakou místnost ozvláštní komoda INDIANAPOLIS I-7?

Komoda INDIANAPOLIS I-7 je ideální pro širokou škálu místností – od obývacího pokoje až po ložnici. Díky svému elegantnímu designu se komoda INDIANAPOLIS I-7 snadno sladí s jakýmkoliv dalším nábytkem.

V čem je komoda INDIANAPOLIS I-7 praktická? Díky čtyřem zásuvkám a dvěma policemi za dvířky máte dostatek úložného prostoru. Komoda INDIANAPOLIS I-7 je tak ideální pro ukládání různých věcí od oblečení až po knihy a další drobnosti, které byste chtěli mít v blízkosti.

Komoda Casarredo INDIANAPOLIS I-7 je vyroben z kvalitního lamina. Barevné provedení jasan tmavý. Dodáváme v demontovaném stavu, což usnadní jeho transport a umožní Vám snadnou montáž v místě určení.

Komoda Casarredo INDIANAPOLIS I-7

Kde zakoupit komodu INDIANAPOLIS I-7?

Zajímá Vás zakoupení této komody? Naše firma Nábytek pro život nabízí širokou škálu nábytkových produktů. Náš web (https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/casarredo-komoda-indianapolis-i-7-jasan-tmavy-3) Vám umožní jednoduchý nákup a rychlé dodání komody INDIANAPOLIS I-7 přímo k Vám domů.