Novinka: Kvalitní zrcadlo Porto LUS/50 Modřín sibiu světlý od značky BRW


Provedení: Zrcadlo Porto LUS/50

Pokud hledáte stylové zrcadlo s širším dřevotřískovým rámem, tak máme pro Vás skvělou novinku od značky BRW. Nově přichází na trh zrcadlo Porto LUS/50 v kombinaci barev modřín sibiu světlý a borovice larico. Toto zrcadlo je ideální pro předsíň a lze ho snadno sladit se věšákem WIE/66 nebo skříňkami KOM1D1S a KOM1S/70.
Pokud potřebujete sladit celou předsíň, určitě nezapomeňte na botník SFB3B – viz související zboží.

Vlastnosti:

  • Materiál: Dřevotřísková deska s folií finisch, lišty MDF.
  • Melaminové hrany.
  • Snadná montáž.

Nábytek kolekce Porto jistě zaujme všechny příznivce skandinávského stylu. Tento nábytek dokáže dodat Vaší ložnici, jídelně, předsíni či obývacímu pokoji charakteristickou atmosféru severu. Proto se hodí i pro dětský nebo studentský pokoj.

Série Porto vyniká estetickými a funkčními detaily, které umožňují zařídit interiér jak moderně, tak útulně zároveň. Kombinace barev modřín sibiu světlý a borovice larico dodá interiéru dojem světlosti, jemnosti a příjemného pocitu harmonie.

Zrcadlo Porto LUS/50 Modřín sibiu světlý

Toto zrcadlo Porto LUS/50 vyniká především svou jednoduchostí, ale zároveň stylovostí. Skvěle se hodí k ostatním kouskům nábytku ze série Porto od značky BRW. Dodá Vašemu interiéru ten správný vzhled a stane se vkusným doplňkem k jakémukoliv nábytku.
Objednejte si již dnes zrcadlo Porto LUS/50 a vytvořte si domov, o kterém sníte!