Užijte si kvalitní spánek s krásným starofialovým lněným povlakem na peřinu Linen Tales

Starofialový lněný povlak na peřinu

Proč mít kvalitní povlak na peřinu?

Pokud si přejete kvalitní a zdravý spánek, je důležité myslet i na peřinu a na to, co ji obklopuje. Kvalitní povlak na peřinu totiž ochrání peřinu nejen před povrchním znečištěním, ale i před větším opotřebením. Někdy se totiž nemusí jednotlivé částice peří držet pohromadě a unikají z peřiny ven. I přesto, že každý peřinu pravidelně větráte a prát ji dle předepsaného návodu, je vhodné myslet na to, co ji obklopuje.

Proč zvolit lněný povlak?

Líbí se Vám přírodní materiály a kvalitní zpracování? Pak je pro Vás lněný povlak na peřinu ideální volbou. Látka z lnu je známa svou vysokou kvalitou a trvanlivostí. Navíc se jedná o materiál, který je velmi příjemný na dotek a na pohled. A to nejen díky jeho světlé barvě a přírodnímu vzhledu, ale také díky pohodlí, které poskytuje během celé noci.

Lněná látka je také velmi příjemná na kůži, s vynikajícími vlastnostmi pro regulaci teploty a vlhkosti. V letních měsících ji oceníte pro její prodyšnost, v zimě Vás udrží teplé. Navíc se s každým praním lněná látka jen zlepšuje, stává se měkčí a přizpůsobivější.

Proč zvolit konkrétně Starofialový lněný povlak na peřinu značky Linen Tales?

Značka Linen Tales je známa svými kvalitními lněnými produkty, které oslovují náročné zákazníky po celém světě. Starofialový lněný povlak na peřinu patří k těm nejexkluzivnějším produktům této značky. Látka z lnu má neobyčejně jemný povrch a potisk ve tvaru trojúhelníků dodává celému povlaku moderní a originální vzhled.

Povlak na peřinu má velikost 140 x 220 cm a je vhodný pro peřinu o velikosti 135 x 200 cm. Jeho skládání je velmi snadné díky klopovému uzávěru. Celý povlak je vyroben v Litvě z kvalitního lnu a prošel náročnými kontrolami kvality, takže si můžete být jisti, že si pořizujete opravdu výjimečný výrobek.

Dopřejte své peřině tu nejlepší péči a vyberte si kvalitní lněný povlak od značky Linen Tales.

Starofialový lněný povlak na peřinu

Výstup form