Moderní hrnek Affekdesign CRISTIE STRIPES s bílo-černým designem a objemem 400ml


Moderní hrnek Affekdesign CRISTIE STRIPES

Porcelánový hrnek CRISTIE STRIPES je krásný designový kousek, jehož eleganci podtrhují výrazné černé pruhy a zlaté ucho. Díky svému barevnému provedení není sice vhodný do myčky nádobí ani mikrovlnné trouby, ale o to větší radost učiní jako dárek pro vás či vaše blízké, protože je výjimečný svým vzhledem a k tomu je ještě balený v ozdobné černé kartonové krabici.

Specifikace produktu:

  • Provedení: elegantní
  • Nevhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby
  • Kapacita: 400 ml
  • Rozměry dárkové krabičky: 13,5×10,5×11 cm

Pokud hledáte zajímavý a originální dárek, hrnek Affekdesign CRISTIE STRIPES je ideální volbou. Díky svému jedinečnému vzhledu okouzlí každého, kdo si ho oblíbí.

Porcelánový hrnek s barevnými pruhy je navíc velmi praktický. Díky svému objemu 400 ml se do něj vejde dostatek kávy, čaje nebo jiných nápojů. A protože je vyroben z kvalitního materiálu, má dlouhou životnost a stále vypadá jako nový.

affekdesign-hrnek-cristie-stripes-400ml-bilo-cerny

Jestliže chcete mít v kuchyni nejen praktický, ale také krásný hrnek, porcelánový hrnek CRISTIE STRIPES je tou správnou volbou. S jeho bílo-černým designem a zlatým uchem je opravdu nádherným kouskem. Pro jistotu také doporučujeme nepoužívat hrnek v mikrovlnné troubě ani neumývat v myčce nádobí, abyste si mohli užít jeho krásný vzhled co nejdéle.

Chcete-li si objednat hrnek Affekdesign CRISTIE STRIPES, klikněte na tento odkaz: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/affekdesign-hrnek-cristie-stripes-400ml-bilo-cerny

affekdesign-hrnek-cristie-stripes-400ml-bilo-cerny

Navíc, pokud hledáte skvělý dárek pro své blízké, tento hrnek určitě potěší. Je to totiž nejen praktický doplněk, ale také luxusní kousek, který zkrášlí každou kuchyni. A když ho předáte zabaleno v originální černé kartonové krabici, bude to vypadat opravdu nápadně a speciálně.

Porcelánový hrnek CRISTIE STRIPES je tedy skvělou volbou pro všechny, kteří hledají krásný a originální hrnek, který se stane nejen praktickým pomocníkem v každodenním životě, ale také krásným dekoračním prvkem. Pokud vás zaujal, neváhejte a klikněte na odkaz, abyste si ho mohli objednat hned teď.