Mísa Roca The Gap s vario odpadem a 60 cm pro WC kombi


RIMLESS WC mísa kapotováná kombi Compact, hluboké splachování, nutné přiobjednat nádržku 7.3417.3.100.0

Co je to Mísa Roca The Gap?

Mísa Roca The Gap je inovativní WC mísa s unikátním designem. Její povrch je kapotováný, což znamená, že je velmi snadno udržovatelná v čistotě. Je navržena tak, aby dokonale pasovala do moderních interiérů. 

Jak vypadá Mísa Roca The Gap? Podívejte se zde.

Proč si vybrat Mísa Roca The Gap?

Mísa Roca The Gap má mnoho výhod. Jedním z nich je především její vario odpad, který umožňuje realizovat nejrůznější instalace. Navíc disponuje 60 cm širokým prostorem v kombinaci s kompaktním designem a hlubokým splachováním. Nutností při nákupu této mísy je přídavná nádržka 7.3417.3.100.0, ale díky ní se stane vašemu WC koupelně vysoce funkčním a stylovým prvkem.

Výhody kombinace Mísy Roca The Gap s vario odpadem a WC kombi RIMLESS WC mísa kapotováná kombi Compact, hluboké splachování

Kombinace Mísy Roca The Gap s vario odpadem a WC kombi RIMLESS WC mísa kapotováná kombi Compact, hluboké splachování vám poskytne to nejlepší. Kapotování Mísy Roca The Gap v kombinaci s vario odpadem je zárukou vysoké hygieny, která je dnes velmi důležitá. WC kombi RIMLESS WC mísa kapotováná kombi Compact s hlubokým splachováním umožňuje velmi efektivní čištění a spláchnutí, což vede k úspoře vody a snížení nákladů na údržbu.

Závěr

Přemýšlíte o renovaci vaší koupelny? RIMLESS WC mísa kapotováná kombi Compact, hluboké splachování, nutné přiobjednat nádržku 7.3417.3.100.0 je tou správnou volbou. Navštivte stránky Maliboo.cz a vyberte si tu svou zde.

Mísa Roca The Gap
Mísa Roca The Gap s WC kombi
Mísa Roca The Gap s vario odpadem