Designový stůl LEONARDO – nevšední kousek pro každou moderní interiérovou koncepci


Krásné a praktické kusy nábytku jsou těmi nejlepšími investicemi. Zkuste se seznámit s designovým stolem LEONARDO.

Stůl LEONARDO je nejen stylovým kusem do moderního interiéru, ale je také zajímavým a praktickým nástavcem v případě potřeby. Výškově nastavitelný stolek s rozměry od 126 do 206 cm ve délce, 80 cm v šířce je vhodný pro oběd, krátké pracovní sezení i pro delší setkání s přáteli a rodinou.

Stůl LEONARDO má vrchní desku z panely laminátového dřeva, což umožňuje okamžité čištění povrchu. Tuto vlastnost nám připomínají stíny nevzhledných skvrn, doslova nelítostně držící nás v neustálé kontrole. Čištění případných skvrn z kávy, vína, oleje nebo jiného nápoje je velmi snadné a nezanechává stopy po použití.

Krásná a přírodní.

Opravdu charakteristické pro tento stůl je jeho přírodní a krásný vzhled dýhované desky, který je v současné době velmi trendový. Jeho hrany jsou pečlivě zpracovány a nabízejí vzhled, který vykazuje stále více krásu a dokonalost.

Designový stůl LEONARDO je vyroben z kovových noh, což mu dává stabilní základnu, která zafixuje celkově vysokou kvalitu tohoto kusu nábytku. Barva nohu je černá a dokonale koresponduje s medovým dubovým vrchem stolu.

Pro Wellness a relaxaci.

Kromě své funkčnosti a estetického vzhledu je stůl LEONARDO také skvělou volbou pro vaše domácí wellnes sezení. Pracujete na něm i odpočíváte, pozvěte svého malého mazlíčka a relaxujte společně.

Jestliže někdo hledá inspiraci pro zařízení svého domova, náš designový stůl LEONARDO by měl být součástí vaší sbírky nábytku. Bude vám nejen sloužit, ale také ozdobí váš domov svým moderním a nadčasovým vzhledem.

Nakupte ještě dnes na této adrese: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/leonardo-stul.