Bílé jídelní židle pro moderní stylování interiéru – sada 2 kusy Mogi-Teulat


Jaké jsou výhody bílých jídelních židlí?

Bílé jídelní židle vypadají velmi moderně a elegantně. Jsou vhodné do moderních interiérů a zároveň dokážou zjemnit i starší styl. Bílé barvy se navíc nikdy neomrzí a jsou vždy aktuální.

Proč si vybrat sadu 2 kusy značky Mogi-Teulat?

Značka Mogi-Teulat je známá kvalitou svých výrobků. Tyto jídelní židle jsou kvalitní, pohodlné a mají moderní design. Sada 2 kusy je perfektní pro stůl pro 4 osoby.

Další výhodou této sady je, že jsou židle vyrobené z kvalitního materiálu a jsou snadno udržovatelné. Stačí je otřít vlhkým hadříkem.

Jak načerpáte inspiraci pro zařízení interiéru s bílými jídelními židlemi?

Bílé jídelní židle se dají kombinovat s mnoha styly. Můžete je umístit k tradičnímu dřevěnému stolu a vytvoříte tak moderní-vintage styl. Nebo si můžete pořídit designový moderní stůl a bílé židle budou krásně kontrastovat.

Pro inspiraci se podívejte na internetové stránky s bytovým designem nebo na Pinterest.

Kde si můžete sady bílých jídelních židlí zakoupit?

Na trhu je mnoho možností, kde lze koupit sady bílých jídelních židlí. Jeden z kvalitních prodejců naleznete na následujícím odkazu: ZDE.

Kolik stojí sada 2 kusy bílých jídelních židlí značky Mogi-Teulat?

Cena této sady se liší podle prodejce, odhadujeme, že se celková cena bude pohybovat kolem 3000 Kč.

Důležité informace k sestavení jídelních židlí

Při sestavování jídelních židlí zkontrolujte, zda jsou všechny šrouby a vruty pevně utaženy a zda jsou židle stabilní. Budete se na nich sedět při jídle, tak je důležité, aby židle byly bezpečné a pohodlné.

Bílé jídelní židle 1
Bílé jídelní židle 2
Bílé jídelní židle 3