Béžová sametová rohová pohovka MICADONI Miley 259 cm – luxusní kousek pro váš obývací pokoj

Čtyřmístnou rohovou pohovku Miley od značky Micadoni si zamilujete! Její obloukovitě tvarované opěradlo vybízí k tomu, abyste se na chvíli pohodlně usadili. Díky mírně zapuštěné základně dodává sezení vznášející se charakter, který dotváří vzhled připomínající oblak. Měkký, odolný a na pohled příjemný samet poskytuje nábytku lákavý vzhled, který vnese do místnosti záři a pocit sofistikovanosti. Pohovka je ideální volbou do interiéru v moderním nebo skandinávském stylu. K pohovce je možné přikoupit další produkty z kolekce Miley. Díky tomu si můžete vytvořit sedací soupravu, kterou je vhodné kombinovat se skleněným nebo dřevěným konferenčním stolkem.

Zářivý samet a obloukovitý tvar – perfektní elegantní kousek do vašeho obývacího pokoje

Sametový dotek

Jasně béžové barvě se snadno podřídí jakémukoli designu interiéru, a dochutí ho tak do sytosti a útulnosti domova. Pohovka se pyšní hebkým materiálem, který chytlavou sametovou strukturou navrchu dodává k živému vzhledu i stejnou haptickou zkušenost. Tento nábytek působí teplým a nadýchaným dojmem díky lehkému polštářování na opěradle a na sedáku.

Obloukovitý tvar

Obloukovitě tvarované opěradlo není zbytečností. Je to kombinace stylového vzhledu a pozvánky k tomu, abyste si na pohovce polehali a maximálně se zrelaxovali. Vedle této skvělé funkčnosti vypomáhá také designově – vypadá totiž naprosto nádherně.

Sednutí s hvězdným vzhledem

Kombinace sametu a obloukovitého tvaru jsou překvapivě lehké a čisté linie této rohové pohovky dodávají pokoji vzhled sofistikovanosti a elegance, takže s takovou kráskou se vám bude krásně pracovat po celý den.

Béžová sametová rohová pohovka MICADONI Miley 259 cm

Jak používat a čistit rohovou pohovku Miley

Používání

Miley je skvělým místem k relaxaci a je to čtyřmístná pohovka s masem na kost. Je to místo k odpočinku, ke čtení knihy, pro sledování televize nebo k práci na notebooku. Vždy si můžete dát nohy na základně a polštář si položit za záda, abyste co nejvíce uvolnili své tělo.

Čišt