Velký zahradní stan pro společenské události ECONOMY – rozměry 5 x 12 m a hmotnost 500 g/m²


Velký zahradní stan pro společenské události ECONOMY

Jestliže plánujete uspořádat slavnostní akci pod širým nebem, oslavu narozenin nebo se prostě chystáte užít si svou zahradu během celého dne, určitě by vám neměl chybět zahradní stan. Tím, že vám poskytne ochranu před prudkým sluncem, mírným deštěm nebo větrem, můžete bez obav užít každou chvíli a užít si celodenní zahradní slavnosti s rodinou nebo přáteli. A právě tento zahradní stan, který Vám přinášíme, je ideální volbou pro tyto příležitosti.

Technické údaje:

Tento zahradní stan má následující technické údaje:

Barva: bílá

Hmotnost: 180 kg

Rozměry:

– Délka: 12 m

– Šířka: 5 m

– Zábor: 60 m2 (Upozorňujeme, že tento rozměr již není vhodný pro veřejné použití)

Rozměry 1. vchodu: cca 3,8 x 2 m

Rozměry 2. vchodu: cca 1,6 x 2 m

Boční výška: 2 m

Výška hřebene: cca 2,8 m

Materiál:

– Materiál plachty: polyvinylchlorid (PVC) – jako kamionová plachta

– Střešní plachta: cca 500 g/m²

– Postranní: 500 g/m²

– Materiál konstrukce: pozinkovaná ocel

– Ocelové trubky Ø: 38 mm

– Spojka ocelová Ø: 42 mm

Obsah balení:

– 1 x Zahradní party stan PREMIUM

Tento zahradní stan ECONOMY je velmi kvalitní a spolehlivý. Střecha a stěny jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu, který vám poskytne potřebnou ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Konstrukce z pozinkované oceli je pevná a stabilní. Díky použití odolného materiálu a kvalitní konstrukce je tento zahradní stan velmi odolný a může být použit i v náročných podmínkách.

Vzhledem k rozměrům zahradního stanu Economy 5 x 12 metrů a hmotnosti 500 g/m², lze jej použít pro různé společenské události a oslavy, jako jsou svatby, narozeniny, oslavy firemních událostí nebo jiné kulturní a společenské akce, jako jsou například malé festivaly nebo koncerty.

Naše firma nabízí tento zahradní stan ECONOMY za velmi konkurenceschopnou cenu a s velmi rychlou dodávkou. Pokud chcete získat tento zahradní stan a zorganizovat si nezapomenutelné slavnosti či oslavy, neváhejte a objednejte si tento produkt ještě dnes na odkazu www.brega.cz.