Stylová stolní lampa SIVANI – MR-611 černá zlatá

Kovová stolní lampa v černém provedení. Toto je popis stolní lampy Sivani MR-611 v krásném černém provedení s detaily v zlaté barvě. Tento kousek je dokonalým doplňkem do každé moderní domácnosti. Podívejme se blíže na toto originální svítidlo.

Designové kování

Lampa Sivani MR-611 je vyrobena z kvalitního kovu, který dodává celkovému vzhledu klenuté linie s mimořádně ohromujícím vzhledem. Pro dosažení moderního vzhledu této lampy, byly použity čisté linie a minimalistický design. Jedná se o kousek, který by mohl být velmi dobře umístěn na jakémkoliv stole nebo na nočním stolku. Zlaté detaily dodávají tomuto kousku designovou výraznost.

Doslova vynikající styl

Výrobce této lampy dbal na každý detail a proto se podíval na každý aspekt svého designu a konstrukce. Zvláštní pozornost byla věnována konstrukci stínidla, který zabraňuje vlivu přímého světla na oči a poskytuje příjemné osvětlení. Díky tomuto je světlo z tohoto zdroje velmi účinné a přitom nezpůsobuje žádné problémy s oslněním. Světlo, které tento výrobek poskytuje, je dostatečně silné, aby osvětlilo celou místnost, a přitom dostatečně jemné, aby poskytlo příjemnou atmosféru.

Perfektní doplněk pro vaši domácnost

Kombinace černé a zlaté barvy tohoto svítidla Sivani MR-611 jej dělá perfektní volbou pro každou moderní domácnost. Z barev a konstrukce svítidla můžete vytvořit dokonalý interiér pro každou místnost. Lampa bude vynikající ozdobou ve vaší pracovně i obývacím pokoji, přičemž poskytne dostatek světla pro vaše čtení či práci. Pokud chcete své domácí osvětlení vylepšit, pak neváhejte s nákupem této stolní lampy.

Stylová stolní lampa SIVANI - MR-611 černá zlatá

Tech. specifikace

  • Výška: 27 cm
  • Šířka: 15,5 cm
  • Délka kabelu: 180 cm
  • Barva: černá s zlatými detaily
  • Materiál: kov
  • Typ žárovky: G9 60W

Náš tip: Zkuste kombinovat tuto lampa s jinými světelnými zdroji, abyste vytvořili dokonalý interiér vaší domácnosti.

Pokud hledáte osvětlení pro váš domov, pak zvažte tuto stylovou stolní lampu Sivani – MR 611. Koupit tuto lampu můžete na našem e-shopu: https://www.bestnabytek.cz/produkt/stolni-lampa-sivani-mr-611-cerna-zlata.