Rohová sedací souprava Carmen, ginger Roh: Orientace levého rohu

Nyní za super akční cenu, která je časově omezena. Na našem e-shopu Crosta.cz naleznete skvělou nabídku rohové sedací soupravy Carmen za akční cenu. Tuto akční cenu však musíte využít v omezeném čase. Pokud tedy hledáte kvalitní a moderní sedací soupravu, neváhejte a zažádejte si o ni ihned.

Žinilková látka Sally

Žinilková látka Sally, kterou jsme použili na tuto sedací soupravu, má měkkou a na dotek příjemnou plyšovou strukturu. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu. Proto si budete moci užívat krásnou barvu vaší sedací soupravy i po mnoha letech používání.

Rozměry a provedení

Dodáváme tuto sedací soupravu v provedení pravý nebo levý roh. Rozměry tohoto modelu jsou 274x192x86-105cm. Po rozložení má sedací souprava plochu 210x126cm. Díky tomuto rozměru se sedací souprava hodí pro větší obývací pokoje a skládací mechanismus uvnitř soupravy vám umožní při návštěvách nabídnout příjemné spaní pro své hosty.

Výplň sedáků

Sedák tvoří výplň z kvalitní HR pěny, čímž je dosaženo dokonalého pohodlí v sedací soupravě i při dlouhodobém používání. Váš pohodlný a zdravý spánek nám stojí za to, a proto s výběrem materiálu našich sedacích souprav nešetříme.

Naše sedací souprava Carmen vám nabídne nejen pohodlí a kvalitní materiály, ale i krásný moderní design. Pokud se chcete dozvědět více informací o sedací soupravě, můžete navštívit naši webovou stránku, na které najdete fotografie a další detaily produktu. Tento produkt si můžete objednat na naší webové stránce.

Rohová sedací souprava Carmen ginger roh

Přemýšlíte, jak by mohla tato sedací souprava vypadat ve vašem obývacím pokoji? Podívejte se na další fotografie a inspirujte se s našimi designovými tipy. Tuto rohovou sedací soupravu Carmen můžete mít již brzy i u vás doma.

Nabízená cena je platná pouze pro potah na hlavní fotografii.

Pokud chcete koupit tuto moderní a kvalitní rohovou sedací soupravu Carmen, navštivte naši webovou stránku a objednejte si ji ihned. Zaručujeme vám, že budete s nákupem spokojeni.

Klikněte zde a objednejte si rohovou sedací soupravu Carmen