Obývací stěna GAB Lorona 14 – Černobílá elegancia pro Váš interiér

Jednou z nejdůležitějších výbavou pro nový byt nebo dům je domácí kancelář, nové postele či obývací stěna, která nejenže nabízí možnost uskladnění potřebných předmětů, ale zároveň je tou správnou ozdobou Vámi navrženého interiéru. Každá místnost si zaslouží své neopakovatelné ztvárnění, živoucí svojí elegance a funkcemi, které osloví nejen Vás, ale i Vaše návštěvy.

Naše moderní obývací stěna Lorona, možnost LED osvětlení s dálkovým ovládáním

Obývací stěna GAB Lorona 14, kterou nabízí naše společnost, se perfektně hodí pro vytvoření domovské zóny, kde budou Vaši hosté ucítit prvotřídní eleganci. Stěna je vyrobena z laminované desky a MDF desky s lesklým okrajem vyztuženým PVC. Hloubka stěny se pohybuje od 32 do 43 cm, takže se na ni vejde téměř cokoliv.

Jednotlivé prvky obývací stěny jsou velmi variabilní, takže ji můžete sestavit podle Vašich představ a prostoru, který máte ke svému vybavení k dispozici. Rozměry prvků jsou následující: Televizní jednotka – výška: 37,5 cm / šířka: 150 cm / hloubka: 43 cm, závěsná vitrína – výška: 116,5 cm / šířka: 45 cm / hloubka: 32 cm, závěsná skříňka – výška: 116,5 cm / šířka: 45 cm / hloubka: 32 cm. Sada se skládá celkem z 5 prvků:televizní skříňky, závěsné vitríny a dvě závěsné skříně.

Televizní skříň: univerzální prvek (stojící nebo závěsná na zeď)

Televizní skříň GAB Lorona 14 nabízí možnost postavit ji samostatně na zemi nebo zavěsit na zeď, takže se budete cítit jako v kině s velkoplošnou obrazovkou. Jeho plynulá konstrukce a naprosto skvělý vzhled dodají Vašemu pokoji ten správný šmrnc a zároveň i funkčnost. Vyčnívající části desky (asi 15 mm) z čela fungují jako kliky.

Systém „tichého zavírání“ zajišťuje tiché a jemné zavírání dveří

Mechanismus zvaný „tiché zavření“ zajišťuje, aby se dveře zavírali tichle a jemně, bez jakékoliv hlučnosti nebo problémů. Při doteku dveří se automaticky vysune povrch zhruba 15mm a dveře se zavírají. Tento mechanismus umožní, aby mohla být stěna snadno používána každý den, aniž byste museli řešit vznikající hlučnost.

Mechanismus „push to open“ jsou panty, které způsobují, že se přední část při stlačení odrazí

Tento mechanismus umožňuje snadné otevírání zavěšených dveří, aniž byste museli používat kliky. Panty jsou připevněny přímo na dveře a k rámu stěny. Když stlačíte dveře, přední část se odrazí a dveře se otevř