Nové keramické umyvadlo na desku MEXEN MOIRA – elegantní volba pro koupelnu!

Bílé keramické umyvadlo obdélníkového tvaru působí velice elegantně, a to zejména díky jemně prohnuté linii. Umyvadlo nemá odkládací plochy, jeho linie tak působí velice čistě a vzdušně. Pokud tedy hledáte moderní a elegantní umyvadlo do vaší koupelny, keramické umyvadlo na desku MEXEN MOIRA by mohlo být pro vás tou pravou volbou.

Specifikace produktu

Rozměr: 605x390x130 mm

Typ: na desku

Barva: bílá

Přeplňovací otvor: ne

Otvor na baterie: ne

Materiál: sanitární keramika

Umyvadlo MEXEN MOIRA se hodí k mnoha stylům koupelen, díky svému minimalismu jej můžete snadno kombinovat s jakoukoliv koupelnovou skříní či nábytkem. Jeho bílou barvou lze lehce doladit celkový vzhled koupelny. Keramické umyvadlo je vynikající zvolením také z hlediska údržby. Keramika patří mezi odolné a snadno udržovatelné materiály. Povrch umyvadla lze snadno očistit běžnými čisticími prostředky a krásné bílé provedení bude vypadat jako nové i při pravidelném používání.

Nabízíme vám tuto krásnou koupelnovou novinku za velmi příznivou cenu. Pokud si tedy přejete nejen praktické a jednoduše udržovatelné, ale také elegantní a moderní umyvadlo, určitě neváhejte a užijte si úžasný pocit s mexenským umyvadlem na desku MEXEN MOIRA.

Keramické umyvadlo MEXEN MOIRA

Objednejte si keramické umyvadlo MEXEN MOIRA ještě dnes a máte ho za pár dní u sebe doma. Pokud máte dotazy, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu. Rádi vám s čímkoliv poradíme.

Chcete si prohlédnout umyvadlo na crosta.cz? Stačí kliknout na tento odkaz.