Moderní šedá / modrá rohová sedačka Andora – levý roh


Moderní sedací souprava plná kvality a pohodlí

Andora, moderní sedací souprava plná kvality a pohodlí, se stane vaším oblíbeným místem každodenního odpočinku. Toto pohodlné sedadlo skládající se ze dvou různých materiálů a barevných odstínů je současným trendem. Sedačka v potahu eko-kůže a žinilkové látky je nejen jednoduchá na údržbu, ale také velmi trvanlivá. Navíc sedačka má řadu vlastností, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Moderní design a účelnost

Moderní design je jedním z hlavních prvků této sedací soupravy. Její čisté linie, zpracování a stylové provedení jistě osloví každého, kdo dbá na vkusný interiér. Dvoubarevné provedení a kombinace materiálů nejen odráží aktuální trendy, ale také dodává sedačce zajímavý vzhled. Sedačka vám navíc nabízí mnoho prostoru a uspokojí tak požadavky všech vašich návštěv.

Akční cena

Pokud hledáte to pravé, máme pro vás skvělou novinku. Tuto moderní sedací soupravu Andora si můžete pořídit nyní za super akční cenu! Cena je platná pro potah na hlavní fotografii. Dodáváme ji v provedení s pravým nebo levým rohem.

Rozkládací sedačka

Jednou z výhod této sedací soupravy je její rozkládací konstrukce. Pokud máte časté návštěvy, můžete sedačku okamžitě přeměnit na pohodlnou postel. Navíc rozkládací část nabízí při rozložení prostor o velikosti 125×193 cm. Je to určitě výborná volba pro každého, kdo hledá multifunkční sedačku.

Polohovatelné záhlavníky

Sedačka Andora má rovněž polohovatelné záhlavníky, které jsou součástí ceny. Ty vám umožní dosáhnout maximálního komfortu při sledování filmů nebo při čtení knihy po náročném dni.

Rozměry a provedení

Sedačka Andora má rozměry 275x202x90 cm. Je k dispozici v provedení se levým, nebo pravým rohem. Zadní část je očalouněna originálním potahem jako korpus, což vypadá velmi atraktivně a zajímavě. Kromě toho jsou na výběr různé barevné kombinace obou materiálů potahů.

Moderní, kvalitní, pohodlná a výhodná. To jsou čtyři slova, která nejlépe vystihují sedačku Andora. Pokud máte zájem o tuto skvělou sedací soupravu, navštivte naši stránku www.maliboo.cz a objednejte si ji ještě dnes!

sedačka Andora

Sedačka Andora v interiéru